top of page

dr 
Monika Salach

lekarka psychiatra w trakcie specjalizacji

Wykształcenie i doświadczenie

Jestem lekarką, specjalistką w leczeniu bezsenności, zaburzeń depresyjnych i lękowych, OCD, zaburzeń osobowości. Specjalizuję się m.in. w leczeniu bezsenności, zaburzeń depresyjnych i lękowych, OCD, zaburzeń osobowości. Pomagam także pacjentom zmagającym się z uzależnieniem i schizofrenią.
Pod kierunkiem dr Kajetany Foryciarz poszerzam swoje kompetencje w zakresie diagnostyki i pomocy pacjentom dorosłym z ADHD i spektrum autyzmu.

Ukończyłam I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jestem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z psychiatrii w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim Drewnica. Dotychczas pracowałam na oddziałach ogólnopsychiatrycznych, oddziale detoksykacyjnym oraz oddziale psychogeriatrii. Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywałam także pracując w PZP Drewnica oraz PZP Styrska. 
Poszerzam swoją wiedzę przez uczestnictwo w licznych stażach i kursach specjalizacyjnych, konferencjach psychiatrycznych oraz warsztatach.
W każdym miesiącu zgłasza się do mnie wielu Pacjentów z różnymi problemami związanymi z ich samopoczuciem i zdrowiem psychicznym. Stale współpracuję psychologami, psychoterapeutami i innymi psychiatrami, tak aby pomóc każdemu pacjentowi jak najlepiej.

Posiadam uprawnienia do:
- wypisywania recept na leki (w tym refundowanych),
- wystawiania zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4).
 

bottom of page